Strona główna

Od 2006 roku wykonuję zdjęcia podczas najróżniejszych imprez sportowych. Jakie były to imprezy - można sprawdzić na podstronie "doświadczenie". Od tego czasu setki moich zdjęć zostały opublikowane w prasie drukowanej, a w każdym roku wiele tysięcy wykonanych przeze mnie fotografii pojawia się w serwisach internetowych. Przede wszystkim jednak zapraszam do zapoznania się z moimi przykładowymi fotografiami z imprez sportowych - w dziale "zdjęcia".Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony na Facebooku. I właśnie na facebookowym profilu znajdziecie linki do najnowszych moich zdjęć z wydarzeń sportowych, publikowanych na różnych stronach internetowych.

Jest jeszcze podstrona "blog", obecnie na niej będę umieszczać zdjęcia z wydarzeń sportowych niepublikowane na innych stronach internetowych.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi fotografiami, jeśli organizujesz imprezę sportową, działasz w klubie czy stowarzyszeniu sportowym - odwiedź działy "oferta" i "kontakt". Zapraszam również do przejrzenia listy podmiotów z którymi mam lub miałem przyjemność współpracować (podstrona "odbiorcy").